אקס מן - העתיד שהיה דו ותלת מימד

עכשיו בקינו בתרגום לעברית
קצה המחר 2D+3D

עכשיו בקינו בתלת מימד ודו מימד ותרגום עברית
גודזילה תלת מימד 2014

עכשיו בקינו בתרגום לעברית להשכרה ומכירה
kino
חיפוש  
kino
מאי 2014
סרטי תלת מימד , סרטי בלו ריי
JULY 2012 BR

surviver
 
12 years

blood ties

nimpomaniac

the monuments

her

railway

47 ronin

book

unetural 5

celine

billy j


sex


החודש, אין ספק שהתחדשנו בסרטים חדשים, סדרות חדשות והופעות חדשות. כך שכל שנשאר הוא להנות מהכתבה, להגיע לספרייה ורק לצאת מסופקים.


נתחיל עם סרטי הבלו ריי החדשים:

"השורד האחרון" - דרמת פעולה מלחמתית המבוססת על אירועים אמיתיים בכיכובו של מארק וולברג.

"רובוקופ" - חיילי הרובוט משיגים לאמריקאים ניצחונות מלחמה בכל רחבי העולם וכעת, הם רוצים להביא את הטכנולוגיה הזו לחזית הקרובה, לפתח ביתם.

"12 שנים של עבדות" - סיפורו האמיתי של סולומון נורת'אפ, נגן כינור שחור ומוכשר שנחטף ונמכר לעבדות בארצות הברית שלפני מלחמת האזרחים.

"קשרי דם" - דרמה העוקבת אחר שני אחים הגדלים בברוקלין בשנות השבעים. האחד הופך לשוטר בעוד השני הופך לפושע רב עוצמה.

מוול סטריט" - הלהיט האחרון של מרטין סקורסזה בכיכובו של לאונרדו דיקפריו. 

"חלום אמריקאי" - מבוסס על מבצע חשאי שהתרחש בסוף שנות ה - 70' על ידי ה - FBI. ע"י התחזות לאנשי עסקים סעודים הסוכנים החשאיים הצליחו להפליל בשחיתות אנשי מפתח בפוליטיקה האמריקאית.

"נימפומנית" (חלקים 1 ו - 2) - דרמה אירוטית חדשה בשני חלקים מבית היוצר של לארס פון טרייר.

"3 ימים להרוג" - קווין קוסטנר הוא מרגל בינלאומי מסוכן הנחוש בדעתו לשים קץ לחיים בצל הסכנה ולהתחיל לבנות מערכת יחסים קבועה יותר עם בתו ואשתו, אשר אותן שמר מרוחקות ממנו כדי להוציא אותן מכלל סכנה. אבל קודם כל, עליו להשלים משימה אחת אחרונה.

"ציידי האוצרות" - במרוץ נגד הזמן, צוות של חוקרי אמנות ואוצרי מוזיאונים, חוברים יחד כדי להציל יצירות אומנות שנגנבו על ידי הנאצים, לפני שהיטלר ישמיד אותן.

"היא" - סופר מבודד, מפתח יחסים מיוחדת עם מערכת ההפעלה של ביתו, בעלת אינטליגנציה המלאכותית שנועדה לספק את כל צרכיו.

"איש המסילה" - דרמה מבוססת על סיפור אוטוביוגרפי אשר מספר את סיפורו האמיתי והבלתי יאומן של אריק לומקאס. בכיכובם של קולין פירת' וניקול קידמן. נמשיך עם סרטי בלו ריי מתורגמים לעברית:

"47 סמוראים" (מתורגם לעברית) - לוחם מנודה מצטרף למנהיג של 47 רונין. ביחד, הם מחפשים לנקום בלורד הבוגדני שהרג את המאסטר שלהם והוציא מחוץ לחוק את הרונין.

"גנבת הספרים" (מתורגם לעברית) - סרט דרמה המתאר את סיפורה יוצא הדופן של ילדה גרמניה אחת אמיצה ובעלת כוח מדהים, במהלך אחת התקופות המטלטלות ביותר בהיסטוריה.

"חרא סבא" (מתורגם לעברית) - קומדיה על סבא שיוצא למסע בארה"ב עם נכדו בן ה - 8 אשר יבקרו במועדוני חשפנות, בתי לוויות, יהרסו חתונות וכמובן יגרמו למהומות גדולות.

"פעילות על טבעית: המסומנים" (מתורגם לעברית) - ספין אוף של סדרת סרטי האימה המצליחה.

"ג'ק ריאן: גיוס הצללים" (מתורגם לעברית) - סוכן סי.איי.איי עולה על מזימה רוסית, להרוס את הכלכלה האמריקאית באמצעות אירועי טרור.לחובבי הופעות הבלו ריי החדשות:

"Celine Dion: Une seulr Fois Live" - הופעה חדשה של האחת והיחידה, סלין דיון.

"Billy Joel: A Matter of Trust" - אחד הזמרים המצליחים והותיקים בארה"ב, עכשיו בקינו.

"Toto: 35th Anniversary Tour" - הזמר האיטלקי חוגג 35 שנות פעילות בהופעה חדשה.

"Kiss: Live in Vegas" - להקת הגלאם רוק האמריקאית שהחלה דרכה בשנות ה - 70' עכשיו בהופעה מלאס ווגאס.נסיים עם סדרות חדשות בבלו ריי:

"כתום זה השחור החדש" - פייפר נשלחת לכלא על עבירה שביצעה לפני עשור ובין האינטריגות, האלימות, התנאים הקשים והמרחק מארוסה, היא נאלצת להתמודד עם האקסית שבגללה הגיעה לכלא.

"דור מלחמה" - ברלין, 1941, הטירוף מסביב מחלחל פנימה. הם היו חמישה חברים שקבעו להיפגש עם סיום המלחמה. לכולם אידיאלים, חלומות, אהבות, קלפים שהמלחמה טרפה. כשהם קבעו להיפגש כמה חודשים לאחר המלחמה, איש מהם לא דמיין שהמלחמה הזו תשנה את העולם ואת חייהם לעד.

"הסקס של המאסטרס" - בתחילת שנות החמישים בארה"ב השמרנית, ד"ר וויליאם מאסטרס פותח במחקר שעתיד לשנות לחלוטין את ההתייחסות למיניות, כשלצידו עוזרת מינית וחתרנית.


כתבה מאת: ניצן שיזףסוקולוב 93 רמה"ש   |   טלפון סרטים: 03-5474491   |   טלפון משחקים: 03-5494431   |   דוא"ל: kinostore@gmail.com